+48 502 586 015 | psycholog@annamarchlik.pl
  Anna Marchlik > YourOwnWay > joga > Wiosenne przebudzenie z jogą

  Wiosenne przebudzenie z jogą

  Wiosenne przebudzenie z jogą

  9-11 marca 2018

  wiosenne przebudzenie z jogą

  Wiosenne
  Przebudzenie z Jogą
  9-11 marca 2018,
  poprowadzą: Anna Marchlik i Anna Kaim, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe, KORMORAN w Mierkach, Kołatek 2, 11-015 Olsztynek

  HARMONOGRAM

  9 marca (piątek)

  20:00 – 21:30 – łagodna vinyasa, pranajama, relaksacja z Anną Marchlik

  10 marca (sobota):

  7:30 – 9:00 – poranna dynamiczna sesja vinyasa jogi z Anną Marchlik

  14:00 –16:00 – joga twarzy z fokusem na czoło z Anną Kaim

  19:00 -21:00- łagodna vinyasa joga, pranajama i joga nidra (relaks) z Anną Marchlik

  11 marca (niedziela):

  7:30-9:00 – poranna dynamiczna sesja vinyasa jogi z Anną Marchlik

  12:00- 13.30 – joga twarzy z fokusem na obszar wokół oczu z Anną Kaim

  CENA* za pobyt i pakiet zajęć:

  – pokój jednoosobowy – 900,00 PLN

  – pokój dwuosobowy – 800,00 PLN

  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: info@yourownway.pl

  *Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja i przedpłata na konto podane po dokonaniu rezerwacji. W przypadku braku wpłaty w ciągu 2 dni od dnia rezerwacji, rezerwacja zostanie anulowana.

  Vinyasa joga jest dynamiczną odmianą hatha jogi, skoncentrowaną na asanach i pranajamie czyli pracy z oddechem. Sekwencje asan (pozycji) wykonywane są płynnie w rytm oddechu, od pozycji łatwiejszych do bardziej wymagających. Metoda ta pozwala na dostosowanie praktyki do swoich możliwości, potrzeb, nastroju, a więc może być łagodna lub intensywna.

  Praktyka Vinyasa jogi wzmacnia i uelastycznia ciało, zwiększa świadomość ciała, poprawia równowagę,  koncentrację i uważność co z kolei wpływa na lepsze radzenie sobie ze stresem i wymaganiami dnia codziennego.

  Joga nidra czyli joga snu, to stan głębokiej relaksacji, podczas której znajdujemy się na granicy snu i jawy. Nasze ciało pozostaje nieruchome, rozluźnione, ale nasz umysł jest świadomy. Pół godzinna sesja jogi nidry daje ten sam efekt co 4 godziny snu, przynosi relaks i odprężenie fizyczne, mentalne i emocjonalne.

  Jogę praktykujemy na czczo (pamiętaj, aby ostatni posiłek zjeść ok. 2 godz. przed praktyką), boso, w wygodnym, niekrępującym ruchu stroju.

  Joga twarzy metodą Fumiko Takatsu (Face Yoga Method) to połączenie ćwiczeń mięśni twarzy, z ćwiczeniami korygującymi postawę ciała, technikami oddechowymi i zmianą niekorzystnych nawyków. Face Yoga Method to obecnie najbardziej nowoczesna i prężnie rozwijająca się odmiana jogi twarzy na świecie, która przy regularnym i prawidłowym jej stosowaniu, usprawnia funkcjonowanie mięśni twarzy, spowalnia i częściowo odwraca procesy starzenia, korzystnie wypływa na wygląd oraz poprawia nastrój. Jogę twarzy można stosować w każdym wieku. Nie jest potrzebny specjalny strój ani mata. Więcej na temat jogi twarzy możesz dowiedzieć się na www.faceyogaexpress.pl

  anna marchlik

  Anna Marchlik

  Zajęcia Vinjasa i joga nidra poprowadzi Anna Marchlik. Jej przygoda z jogą rozpoczęła się ponad 10 lat temu, w tym czasie praktykowała u wielu nauczycieli różne style jogi, od jogi według B.K.S Iyengara poprzez Sivanadę, aż odkryła dla siebie Ashtanga Vinyasa jogę. Od pierwszych zajęć jogi wiedziała, że będzie dążyć do tego aby zostać nauczycielem i dzielić się swoją pasją z innymi. Od kilku lat prowadzi zajęcia jogi w różnych miejscach w Warszawie, również dla pacjentów Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Tworkach. Swoją wiedzę o jodze, metodologii nauczania oraz wykorzystaniu jogi w korektach wad postawy, w rehabilitacji czy psychoterapii zdobyła na podyplomowych studiach „Joga i Relaksacja” na warszawskiej AWF oraz warsztatach. Poza matą jest psycholożką, terapeutką, coachem. Interesuje ją wykorzystanie jogi oraz technik z nurtu Mindfulness w terapii zaburzeń psychicznych oraz w pracy z redukcją stresu i radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

  anna kaim

  Anna Kaim

  Zajęcia jogi twarzy prowadzi Anna Kaim – pierwszy w Polsce certyfikowany przez Fumiko Takatsu instruktor Face Yoga Method, od kilkunastu lat prawnik oraz doradca podatkowy z zamiłowaniem do fotografii. Jej przygoda z jogą twarzy według Face Yoga Method rozpoczęła się niespodziewanie w 2016 roku wyniku zbiegu okoliczności i kompletnie zmieniła jej życie. Praca z własną twarzą na której zapisują się dominujące emocje, często otwiera przestrzeń również do zmian na poziome emocjonalnym zupełnie przy okazji bez nadmiaru słów i to jest to, co w tej metodzie najbardziej ją fascynuje. Obecnie dzieli się swoją pasją oferując zajęcia indywidualne i grupowe jogi twarzy pod marką Face Yoga Express.